Nemzetek Ligája: Szlovákia szenvedve javított a kapitány kirúgása után - videó

A Nemzetek Ligája C-díviziójának 3. csoportjában a szlovákok kissé nyögvenyelősen, de 1-0-ra győztek Azerbajdzsánban, így tartják második helyüket a négyesben.
Dudás Gábor 2022. június 10., péntek 20:11
A Nemzetek Ligája C-díviziójának 3. csoportjában a szlovákok kissé nyögvenyelősen, de 1-0-ra győztek Azerbajdzsánban, így tartják második helyüket a négyesben.
Szerző: Dudás Gábor 2022. június 10., péntek 20:11

A kedd kora esti, bakui mérkőzés 81. percében az a Vladimir Weiss döntött, aki a Slovan Bratislava játékosa, de édesapjával, idősebb Vladimir Weisszel együtt szóba hozta a szlovákiai sajtó a Dunaszerdahellyel.

Szlovákia így nagy küzdelemben, de javított azután, hogy Kazahsztántól 1-0-ra kikapott hazai pályán, ami miatt menesztette a szövetség Stefan Tarkovic kapitányt. Azerbajdzsánban a Samuel Slovák-Marek Mintál edzőpáros irányította északi szomszédunk nemzeti csapatát.

Neked ajánljuk
Átigazolások
Magyar foci
Bódog munkába állna
A legutóbb a Herthánál dolgozott Bódog Tamás szerint nem hátrány, ha olyan népszerű klubokkal hozzák szóba őt, mint az Újpest.
Pénzügyőr
Mátyus János lett a csapat vezetőedzője
A hunfoci.hu cikke szerint a Pénzügyőr családi okok miatt szerződést bontott Gál István vezetőedzővel, akinek helyét a szakmai igazgató, Mátyus János veszi át.
Légiósok
Babos Gábor
Újabb egy évre aláírt Hollandiában a korábbi magyar válogatott játékos.
Tovább az összes átigazoláshoz