Fotó: Sas Gabor Photo - facebook.com/SasGaborPhoto

Vb-selejtezők: Állítsd össze Marco Rossi Anglia elleni kezdőcsapatát!

Lépj öt percre Marco Rossi helyébe és szavazd meg az Anglia elleni kezdőcsapatot!
Nyikes Zoltán 2021. szeptember 1., szerda 11:01
Fotó: Sas Gabor Photo - facebook.com/SasGaborPhoto
Lépj öt percre Marco Rossi helyébe és szavazd meg az Anglia elleni kezdőcsapatot!
Szerző: Nyikes Zoltán 2021. szeptember 1., szerda 11:01

A magyar válogatott csütörtökön 20:45 órakor folytatja szereplését a vb-selejtezőn, az ellenfél ezúttal Anglia lesz a budapesti Pancho Arénában.

Akárcsak a korábbi kapitányok és sorozatok idején, illetve a válogatott összecsapások előtt, ezúttal is arra kérjük olvasóinkat, állítsák össze a mieink kezdőcsapatát. Ki legyen a kezdőkapus, hogyan álljon fel a védelem, a középpálya és a támadósor az Anglia elleni vb-selejtezőn? Szavazd meg alább!

A lehetőségek felsorolásakor volt olyan játékos, akit több poszton is variációként adtunk meg, az alapfelállást pedig – a Franciaország és a Németország elleni Eb-meccseken is alkalmazott rendszernek megfelelően – 3-5-2-ben adtuk meg. A németek elleni legutóbbi Eb-csoporttalálkozón Rossi a Gulácsi – Botka, Orbán, Szalai A. – Nego, Nagy Á., Kleinheisler, Schäfer, Fiola – Szalai Á., Sallai kezdőcsapatot küldte pályára. Közülük jelenleg nincs keretben a pozitív koronavírustesztet produkáló Nego Loic, míg az angolok ellen eltiltását tölti Nagy Ádám.

Olvastad már?
Southgate: "A magyarok ellen nagyon nehéz játszani" - az angolok tudják, milyen hangulat vár rájuk a Puskásban
Gareth Southgate, az angol labdarúgó-válogatott szövetségi kapitánya és Jack Grealish, az együttes középpályása is dicsérte a magyar nemzeti csapatot, amely ellen csütörtökön a Puskás Arénában vívnak világbajnoki selejtezőt.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Pénzügyőr
Mátyus János lett a csapat vezetőedzője
A hunfoci.hu cikke szerint a Pénzügyőr családi okok miatt szerződést bontott Gál István vezetőedzővel, akinek helyét a szakmai igazgató, Mátyus János veszi át.
Légiósok
Babos Gábor
Újabb egy évre aláírt Hollandiában a korábbi magyar válogatott játékos.
Paksi FC
Böde jövője eldőlni látszik
Böde Dániel elárulta, Haraszti Zsolt ügyvezetővel már közel állnak ahhoz, hogy hosszabbítson még egy évvel: "Köztünk ez így megy, leülünk, és gyorsan dűlőre jutunk. Mindig egy évről beszélünk." (sportal.hu)
Tovább az összes átigazoláshoz