A csakfoci.hu megbízható forrásból úgy értesült, hogy a most futó szezonban a mezőkövesdieknél kevesebb lehetőséget kapó Koszta Márk a nyáron csapatot válthat, és újra a kispestieknél rúghatja a bőrt.
Honlapunk információi szerint a Mezőkövesd támadója, Koszta Márk jó eséllyel távozik a nyári átigazolási szezonban a borsodi együttestől,
és visszatérhet a Budapest Honvédhoz.
Koszta 2010-ben Kazincbarcikáról igazolt a Magyar Futball Akadémiára, így joggal nevezhető a Budapest Honvéd saját nevelésű játékosának. A kispestieknél 2014-ben mutatkozott be az élvonalban a Kecskeméti TE elleni mérkőzésen, összesen pedig 32 NB I-es találkozón lépett pályára a piros-feketéknél, ezeken 10 gólt szerzett, továbbá tagja volt a 2016-17-es bajnokcsapatnak is.
A 22 éves játékos 2017 nyarán igazolt Mezőkövesdre, ahol a most futó szezonban már kevesebb lehetőséget kapott, csak tíz mérkőzésen volt a kezdőcsapat tagja.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Galatasaray
Sallait ismét "árulják" a törökök
A Türkiye Gazetesi szerint a Galatasaray az általa kiadott 6 millió euróhoz közeli összeg esetén elengedné Sallai Rolandot, és ezt már az edző is jóváhagyta. Német klubok érdeklődhetnek.

Fehérvár
Máris hosszabbított a kapus
Télen érkezett és máris szerződést hosszabbított a Vidi 23 éves kapusa, Kemenes Botond, aki így a következő szezonban is Fehérváron bizonyíthat.

Légiósok
Kerkez klubja beintett
Nem fogja hagyni a magyar légiós klubja, a Bournemouth a csapat kifosztását - írják Angliában.