NB II: Az ETO és a Haladás nem tudott nyerni, dráma Lipcseiék meccsén - eredmények

Gólgazdag és fordulatos meccseket is hozott a vasárnap délután az NB II-ben. A Soroksár a 90. percben még 3-1-re vezetett a Pécs ellen, a vendégek mégis pontot raboltak. A Haladás, az ETO egy-egy, a Nyíregyháza viszont három pontot szerzett, így már a 6. a tabellán.
Dudás Gábor 2022. február 13., vasárnap 17:20
Szerző: Dudás Gábor 2022. február 13., vasárnap 17:20

Merkantil Bank NB II, 23. forduló:

Békéscsaba – Haladás 1-1 (Lukács R. 14., ill. Lencse 54.)

ETO FC – Budaörs 2-2 (Toma 4., Priskin 26., ill. Vankó 21., Halácsi 88.)

Nyíregyháza – Szentlőrinc 1-0 (Vass P. 55.)

Soroksár – PMFC 3-3 (Gyömbér 54., Lovrencsics B. 61., Csontos 81., ill Hegedűs M. 40., Adamcsek 90., 93. – a másodikat 11-esből)

Siófok – Csákvár 2-0 (Jagodics B. 76., Kiss B. 85.)

Szolnok – Ajka 1-0 (Papp Sz. 48.) – piros lap: Lehoczky (Ajka, 74.)

III. Kerületi TVE – Tiszakécske 1-2 (Borvető 82., ill. Kiprich 12. – 11-esből, Gyurján 73.) – piros lap: Csáki (Tiszakécske, 81.)

17:00: Budafok – Vasas

17:00: Szeged-Csanád Grosics Akadémia – Dorog