Bogdán fontos bejelentést tett súlyos sérüléséről

Kiderült, mikor műtik meg a Liverpool magyar válogatott kapusát.
Dudás Gábor 2016. december 1., csütörtök 9:42
Kiderült, mikor műtik meg a Liverpool magyar válogatott kapusát.
Szerző: Dudás Gábor 2016. december 1., csütörtök 9:42

A jövő hét közepén műtik Bogdán Ádámot, a Liverpool kapusát, aki az angol másodosztályú Wigan kölcsönjátékosaként november 19-én, a Barnsley elleni bajnokin szenvedett súlyos térdsérülést.

A 20-szoros válogatott kapus csütörtökön, a Digi Sport Reggeli Start című műsorában Skype-on - internetes telefonkapcsolaton - keresztül elmondta, hogy az operációra Londonban kerül sor, s az az orvos fogja műteni, aki Angliában ezeket a beavatkozásokat el szokta végezni, s akit jelenlegi egyesülete, a Wigan, valamint kölcsönadó klubja, a Liverpool is ajánlott neki.

Bogdán Ádám hozzátette: a rehabilitációt a Liverpoolnál fogja elvégezni, és pozitívan várja az előtte álló eseményeket.

 

"Így legalább alkalmam lesz rá, hogy a harminchoz közeledve még egyszer megerősítsem az egész testemet az elkövetkezendő évekre" - fogalmazott a 29 esztendős kapus, akire hat-kilenc hónapos kényszerpihenő vár, s úgy tervezi, hogy a legjobb esetben júniusban kezdheti el a edzéseket.

Bogdán Ádámnak a Barnsley elleni meccsen nemcsak a keresztszalagja szakadt el, hanem egy porc is levált a térdében. (az MTI híre alapján)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Vasas
Marad Pintér az edző
Pintér Attila nyilatkozatát követően még hétfőn este megbeszélést tartott a Vasas tulajdonosi köre és az a döntés született, hogy nincs változtatásra igény - értesült a Csakfoci.
Légiósok
Visszatérhet Törökországba?
Török sajtóhírek szerint a Besiktas már tárgyal a Hoffenheimmel Szalai Attila átigazolásáról.
Légiósok
Kerkez Milos
Komoly riválisuk lehet a Vörösöknek Kerkez Milos ügyében.
Tovább az összes átigazoláshoz