Eb-döntő: Spanyolország-Anglia (2-1) - vége

Vasárnap, 21 órától, a berlini Olimpiai Stadionban csap össze egymással Spanyolország és Anglia válogatottja az Európa-bajnoki címért.
Csakfoci.hu 2024. július 14., vasárnap 20:46
Szerző: Csakfoci.hu 2024. július 14., vasárnap 20:46

A csakfoci.hu élő eredménykövetés formájában számol be az alábbiakban az Eb-döntő legfontosabb történéseiről.

95. perc: VÉGE! Spanyolország az Európa-bajnok!

87. perc: GÓL, megint vezetnek a spanyolok! Cucurella előzte meg kritikus helyzetben Walkert és egyből középre passzolta a labdát, az érkező cserejátékos, Oyarzabal pedig közelről a hálóba pöckölte a labdát (2-1).

73. perc: GÓL, szinte a semmiből egyenlít Anglia! Saka bepassza után Bellingham bokából tette le a labdát a csereként beáll Palmer elé, aki 20-ról szép gólt lőtt a jobb alsóba! (1-1)

47. perc: GÓL! Az első spanyol kapuralövésből! Yamal kapott egy jó indítást, akár lőhetett is volna, de áttette a labdát balra, az érkező Nico Williams elé, aki 11 méterről, ballal kilőtte a bal alsót! 1-0!

46. perc: Egy csere a spanyoloknál, Rodri helyett Zubimendi érkezett. Folytatódik a találkozó. (0-0)

47. perc: Félidő, gól nincs, helyzet sem igazán. (0-0)

46. perc: Foden talált el először a kaput a pályán lévők közül, de Unai Simon könnyedén védett. (0-0)

20. perc: Kiegyenlítettebb lett a játék, az angolok is át-átmerészkednek a félpályán. Nagy helyzet még egyik oldalon sem volt. (0-0)

10. perc: Eddig jelentős, de meddő spanyol mezőnyfölény és egy, támadásban szinte teljesen passzív angol válogatott a pályán. (0-0)

1. perc: Megy a meccs! (0-0)

0. perc: A himnuszok és a csapatfotózások is véget értek, jöhet a finálé!

0. perc: Túl vannak a bemelegítésen a csapatok.

0. perc: Így állnak fel a felek Berlinben.

A kezdőcsapatok

Spanyolország: U. Simon - Carvajal, Le Normand, Laporte, Cucurella - Fabian Ruiz, Rodri - Yamal, Olmo, N. Williams - Morata

Anglia: Pickford - Walker, Stones, Guéhi, Shaw - Saka, Mainoo, Rice, Foden - Bellingham, Kane

0. perc: Ezt várják a kapitányok a döntőtől - kattints!

Eb-döntő: Szinte esélyt sem adnak a Csakfoci olvasói Angliának
Elsöprő fölényben vannak azok a Csakfoci Szurkolói zónájában, akik a spanyolok Eb-győzelmére tippelnek.
Komáromi Szlovéniában folytatja
A Puskás 22 éves támadója a 16-szoros szlovén bajnok Maribornál folytatja. Sallai Roland után Komáromiért kapta a második legtöbb átigazolási díjat a felcsúti klub.