Újabb rangos nemzetközi feladatot kapott az elsőszámú magyar játékvezető.
Kassai Viktor vezeti a június 10-i Ausztria-Brazília felkészülési mérkőzést - jelentette a hungarianfootball.com.
A magyar játékvezető - aki már az NB I zárófordulóját is kihagyja, helyette a Belgium-Portugália felkészülési rangadót vezeti szombaton - munkáját Lémon Oszkár és Varga Zsolt (asszisztensek), valamint Andó-Szabó Sándor (negyedik bíró) segíti majd Bécsben.
A braziloknak ez lesz az utolsó edzőmeccsük a világbajnokság előtt, ahol Svájccal, Costa Ricával és Szerbiával találkoznak majd a csoportkörben.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Magyar foci
Bódog munkába állna
A legutóbb a Herthánál dolgozott Bódog Tamás szerint nem hátrány, ha olyan népszerű klubokkal hozzák szóba őt, mint az Újpest.

Pénzügyőr
Mátyus János lett a csapat vezetőedzője
A hunfoci.hu cikke szerint a Pénzügyőr családi okok miatt szerződést bontott Gál István vezetőedzővel, akinek helyét a szakmai igazgató, Mátyus János veszi át.

Légiósok
Babos Gábor
Újabb egy évre aláírt Hollandiában a korábbi magyar válogatott játékos.