Tragédia: Gyalogosokat gázolt a volán mögött elalvó sofőr a vb helyszínén

Járdára hajtott egy gépkocsi a dél-oroszországi Szocsiban szerdán, a balesetben egy 63 éves helyi lakos életét vesztette, és öt gyalogos megsérült.
Csakfoci Admin 2018. július 4., szerda 18:13
Járdára hajtott egy gépkocsi a dél-oroszországi Szocsiban szerdán, a balesetben egy 63 éves helyi lakos életét vesztette, és öt gyalogos megsérült.
Szerző: Csakfoci Admin 2018. július 4., szerda 18:13

A Nissan 23 éves, ugyancsak helyi illetőségű sofőrje a RIA Novosztyi hírügynökség beszámolója szerint elaludt a volánnál, áttért a Dagomisz városrészen áthaladó út bal oldalára, és felhajtott a járdára, ahol halálra gázolt egy férfit, és öt gyalogosnak sérüléseket okozott.

Három embert mentővel szállítottak kórházba, de egyikük állapota sem súlyos. A baleset a Druzsbát Szocsival összekötő autóúton, egy gyalogos átkelőhely közelében történt.

Szocsi az oroszországi labdarúgó-világbajnokságnak otthont adó 11 város egyike.

(MTI)

Címkék: #foci-vb #VB2018
Neked ajánljuk
Átigazolások
Magyar foci
Bódog munkába állna
A legutóbb a Herthánál dolgozott Bódog Tamás szerint nem hátrány, ha olyan népszerű klubokkal hozzák szóba őt, mint az Újpest.
Pénzügyőr
Mátyus János lett a csapat vezetőedzője
A hunfoci.hu cikke szerint a Pénzügyőr családi okok miatt szerződést bontott Gál István vezetőedzővel, akinek helyét a szakmai igazgató, Mátyus János veszi át.
Légiósok
Babos Gábor
Újabb egy évre aláírt Hollandiában a korábbi magyar válogatott játékos.
Tovább az összes átigazoláshoz