A Kisvárda brazil kapusa, Felipe a Ferencváros ellen védett hatalmasat Davide Lanzafame fejese után. A második helyen Gróf Dávid végzett, a harmadik Kovácsik Ádám lett.
A Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) a mögöttünk hagyott forduló után is kihirdette, hogy választásuk szerint melyik élvonalbeli kapusé lett a 15. forduló legnagyobb védése. Ezúttal a Kisvárda hálóre, Felipe végzett az első helyen, aki a Ferencváros ellen 2-0-ra elveszített bajnokin Davide Lanzafame fejese után ujjheggyel védett hatalmasat az első félidő lefújása előtt nem sokkal.
A második és harmadik helyen a Honvéd portása, Gróf Dávid, illetve a MOL Vidi kapusa, Kovácsik Ádám végzett.

Neked ajánljuk
Átigazolások

RB Leipzig
Lőw utódja
A Bild szerint Matthias Jaissle az RB Leipzig egyik lehetséges jelöltje a vezetőedzői poszta, ő válthatja Lőw Zsoltot az idény végén.

Fradi
Varga Barnabás kérői
Varga Barnabás ügynöke, Paunoch Péter elárulta, hogy a Fradi magyar válogatott támadójának az MLS-ből, Ázsiából és Európából is voltak megkeresései. (M4 Sport)

Kisvárda
Nigériai tehetség írt alá
Ridwan Popoola szerdán bemutatkozott és bizonyított a Kisvárda első csapatában, most pedig profi szerződést is kapott.