A rangadón is ollózós gólt lőtt a DAC csatára, a magyar kapus 11-est védett a 93. percben - videó

Akárcsak a hétközi, a feröeri Vikingur elleni Konferencia Liga-meccsen, megint ollózós mozdulat után talált be Nikola Krstovic, a dunaszerdahelyi DAC montenegrói csatára.
Dudás Gábor 2022. július 24., vasárnap 19:15
Szerző: Dudás Gábor 2022. július 24., vasárnap 19:15

A 22 éves játékos a Zsolna elleni vasárnapi bajnoki rangadón (1-1) pontot érő gólt is szerzett egyben, de ehhez az is kellett, hogy a 93. percben a csallóköziek magyar kapusa, Veszelinov Dániel kivédje Kopas 11-esét.

Ekkor egyébként a hazaiak már tíz emberrel játszottak Gidi, a 88. percben kapott piros lapja miatt.

Komáromi Szlovéniában folytatja
A Puskás 22 éves támadója a 16-szoros szlovén bajnok Maribornál folytatja. Sallai Roland után Komáromiért kapta a második legtöbb átigazolási díjat a felcsúti klub.