Bravúr a Bundesligában: Sallaiék legyőzték a második helyezettet - videó

Sallai Roland csereként lépett pályára a Freiburgban, amely meglepetésgyőzelemmel kezdte a Bundesliga hétvégi fordulóját: három gólt lőve győzték le a Borussia Mönchengladbach együttesét.
Csakfoci Admin 2018. október 26., péntek 22:25
Szerző: Csakfoci Admin 2018. október 26., péntek 22:25

Bravúrgyőzelmet aratott a Bundesliga egyetlen péntek esti mérkőzésén Sallai Roland együttese, a Freiburg. A középmezőnyben tanyázó csapat a második helyen álló Mönchengladbachot múlta felül 3-1-re. A siker értékét növeli, hogy Sallaiék ma esti ellenfele nem akármilyen skalpokat gyűjtött a Bundesliga előző két fordulójában: előbb a Bayern München otthonában győztek 3-0-ra, majd hazai pályán ütötték ki 4-0-ra a Mainzot.

Ezúttal az első félidei egy-egy büntetőből szerzett gól után döntetlennel mentek pihenőre a csapatok, aztán a szünet után vezetést szerzett a Freiburg, amelybe a 70. percben állt be Sallai Roland. A hazaiak a 94. percben biztosították be győzelmüket.

Freiburg - Borussia Mönchengladbach 3-1 (Petersen 1.-büntetőből, Waldschmidt 57., Holer 92. ill. T. Hazard 20.-büntetőből)

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)