Bundesliga: Győztes csapatban tért vissza Szalai Ádám, Sallai gólját elvette a VAR - eredmények, videók

Szalai Ádám a december végén elvégzett fejműtétjéből visszatérve, csereként a 87. percben lépett pályára a Mainzban, amely 2-0-ra nyert hazai pályán a Hoffenheim ellen. Sallai Roland egy félidőt játszott a Köln vendégeként, csapata 1-0-s vereséget szenvedett a német élvonal 21. fordulójában.
Csakfoci Admin 2022. február 5., szombat 17:26
Szerző: Csakfoci Admin 2022. február 5., szombat 17:26

Bundesliga, 21. forduló

Mainz-Hoffenheim 2-0 (Lee Jae-Sung 79., Niakhate 83. - büntetőből)

A szintén magyar válogatott Szalai Ádám együttese, a Mainz viszont győzött, 2-0-ra a vendég Hoffenheimmel szemben. Szalai a 87. percben állt be csereként. A támadó legutóbb december 4-én lépett pályára, az elmúlt hetekben közlekedési balesete, majd műtétje miatt nem számíthattak rá.

Köln-Freiburg 1-0 (Modeste 23.)

Sallai Roland szünetben állt be, amikor csapata már hátrányban volt, aztán néhány perc múlva be is talált a kapuba, ám a gólt videobírós ellenőrzés után érvénytelenítették.

Augsburg-Union Berlin 2-0 (Gregoritsch 16., Hahn 59.)

Az ugyancsak válogatott Schäfer Andrást sérülés miatt nélkülöző Union Berlin kikapott Augsburgban, míg a Frankfurt gólokban gazdag összecsapást nyert meg a Stuttgart otthonában. (MTI)

Bielefeld-Mönchengladbach 1-1 (Serra 19., ill. Plea 38.)

Stuttgart-Frankfurt 2-3 (Anton 42., Kalajdzic 70., il.. N'Dicka 7., Hrustic 47., 77.)

Szalai a fejműtétjéről: "Nem volt világos, hogy utána mindent meg tudok-e majd csinálni a pályán"
Szalai Ádám, az FSV Mainz és a magyar válogatott labdarúgója megkapta a szükséges orvosi engedélyeket, így ismét teljes értékű edzést végezhet és akár pályára is léphet a csapatában.
Ezért nem lett edző a Fradinál Radenkovic
Radenkovic korábban tagja volt Stankovic stábjának a Zvezdánál, így akár az FTC-hez is követhette volna korábbi főnökét: "Elmondtam neki, hogy vezetőedzőként szeretném folytatni."
Fontos bejelentés a gólerős játékosról
A Szpari 2027 nyaráig meghosszabbította a remek formában játszó Kovácsréti Márk szerződését.
DAC
Már nem Skrtel a sportigazgató
Szeptember közepén érkezett, valamivel több mint egy hónap után távozott a DAC sportigazgatói pozíciójából a korábbi klasszis védő, Martin Skrtel.