Eb-selejtezők: Anglia 3 perc alatt megverte Ukrajnát, az izlandi vikingek mészároltak - eredmények, videók

Az angol labdarúgó-válogatott 2-0-ra legyőzte a vendég ukrán csapatot vasárnap Európa-bajnoki selejtezőmérkőzésen.
Csakfoci.hu 2023. március 26., vasárnap 20:15
Szerző: Csakfoci.hu 2023. március 26., vasárnap 20:15

Gareth Southgate legutóbb ezüstérmes együttesének góljait Harry Kane és Bukayo Saka szerezték az első félidő hajrájában, előbbi ezzel tovább javította az angol válogatottsági gólcsúcsot: a Tottenham Hotspur csatára már 55. alkalommal volt eredményes a nemzeti csapatban. Az angoloknál Phil Foden vakbélműtét miatt hiányzott.

A szlovénok a H-csoportban ugyancsak hazai környezetben nyertek San Marino ellen, míg Izland a J-jelű hatos első vasárnapi találkozóján Vaduzban aratott kiütéses győzelmet Liechtenstein felett. (MTI)

Európa-bajnoki selejtezők, vasárnap, C-csoport:

Anglia - Ukrajna 2-0 (Kane 37., Saka 40.)

20:45: Málta - Olaszország

H-csoport:

Szlovénia - San Marino 2-0 (Sesko 56., Di Maio 60. - öngól)

20:45: Észak-Írország - Finnország

Kazahsztán - Dánia 3-2

J-csoport:

Liechtenstein - Izland 0-7 (D. Olafsson 3., H. Haraldsson 38., A. Gunnarsson 48., 68., A. Gunnarsson 73., A. Gudjohnsen 85., Ellertsson 87.)

20:45: Szlovákia - Bosznia-Hercegovina

20:45: Luxemburg - Portugália

Egymást ütötték és a magyarokat szidták a román szurkolók a saját válogatottjuk Eb-selejtezőjén - videó
Az Andorra–Románia Európa-bajnoki selejtező elején a román "Uniti Sub Tricolor" névre keresztelt ultracsoport tagjai nem éppen az egységükről adtak tanúbizonyságot, amikor egymást kezdték verni a stadion lelátóján.
Komáromi Szlovéniában folytatja
A Puskás 22 éves támadója a 16-szoros szlovén bajnok Maribornál folytatja. Sallai Roland után Komáromiért kapta a második legtöbb átigazolási díjat a felcsúti klub.