Kétszer bombázta szét a Barca kapuját a volt Újpest-játékos - videó

Elvette a Barcelona veretlen bajnoki szezonjának lehetőségét a Levante, köszönhetően Enis Bardhi bombagóljának, illetve duplájának is. A tavaly még Újpesten futballozó macedón válogatott középpályás első gólját a 46. percben bombázta a katalánok kapujába. 10 perccel később aztán egy remek támadást fejezett be újabb nagy erejű lövéssel a fiatal futballista. 5-4-re győzött a valenciai gárda vasárnap.
Dudás Gábor 2018. május 13., vasárnap 22:14
Szerző: Dudás Gábor 2018. május 13., vasárnap 22:14

TABELLA: A spanyol bajnokság állása itt!

La Liga, 37. forduló:

Levante – Barcelona 5-4 (E. Boateng 9., 30., 50., Bardhi 46., 56., ill. Coutinho 38., 59., 64., L. Suárez 71. – 11-esből)

Espanyol – Málaga 4-1 (Moreno 8., S. García 27., Léo Baptistao 30., Piatti 79. – 11-esből, ill. Adrián 39. – 11-esből)

Mint arról a csakfoci.hu elsőként beszámolt, Bardhi és a Levante gyümölcsöző kapcsolata az Újpest számára hozott és hozhat is még pénzt: