Légiósok: Holman gólt lőtt, Dzsudzsák két gólpasszt adott

A Slovan és az al-Vahda is nyert mai mérkőzésén. Mindkét sikernek magyar főszereplője volt.
Budai László 2017. szeptember 16., szombat 20:23
Szerző: Budai László 2017. szeptember 16., szombat 20:23

Megszerezte első gólját a Slovanban Holman Dávid, és ez a találat is kellett ahhoz, hogy a pozsonyiak legyőzzék a Ruzomberok együttesét (2-1). A magyar támadó végigjátszotta a meccset.

Dzsudzsák Balázs két gólpasszal járult hozzá, hogy az al-Vahda kiütéses, 5-0-s sikerrel kezdje a szezont a Dibba ellen. Dzsudzsák 90 percet volt a pályán.

A Pogon 3-1-re kikapott a Plocktól a lengyel élvonalban. Gyurcsó Ádám kezdőként 62 percet futballozott.

Az RB Leipzig Gulácsi Péterrel a kapujában játszott 2-2-es döntetlent a Mönchenglabdach ellen a Bundesligában.

Leipzig-Glabdach 2-2

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)