Légiósok: Németh Krisztián góllal segítette győzelemhez élre ugró csapatát - videó

A magyar válogatott támadó kezdőként szerzett gólt csapata kiütéses sikert hozó bajnokiján az MLS-ben, amivel a tabella első helyére ugrottak Németh Krisztiánék.
Csakfoci Admin 2018. szeptember 16., vasárnap 9:14
Szerző: Csakfoci Admin 2018. szeptember 16., vasárnap 9:14

Az észak-amerikai profi labdarúgóbajnokság, az MLS Nyugati főcsoportjában szezonbeli 28. bajnokiját játszotta a két magyar játékost is foglalkoztató Sporting Kansas City. A kezdőként pályára lépő Németh Krisztián a 67. percben, egy tökéletesen végigvitt kontra végén szerezte csapata negyedik gólját, a végeredmény 5-1 lett a kansasiek javára a San José Earthques otthonában játszott meccsen. A sikerrel a tabella élére ugrottak Némethék, az együttes másik magyar játékosa, Sallói Dániel ezúttal nem lépett pályára.

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)