Premier League: A Chelsea emberelőnyben se nyert a derbin, őrületes végjáték Liverpoolban - videók

Ez történt kedden az angol Premier League-ben. Eredmények, gólok és gólszerzők.
Dudás Gábor 2020. január 21., kedd 23:07
Szerző: Dudás Gábor 2020. január 21., kedd 23:07

A Chelsea 1-0-ra vezetett az első félidő közepétől tíz emberrel játszó Arsenal ellen a 63. percig - David Luiz volt csapata ellen kapott piros lapot, ezzel ő az első volt Chelsea-játékos 1995 (és Vinnie Jones) óta, aki a Kékek ellen jutott a kiállítás sorsára. A második félidő derekán azonban az Ágyúsok az első kaput találó kísérletükkel egyenlítettek a mindössze 18 éves brazil Martinelli révén.

A hajrában azonban jött Azpilicueta és egy szöglet után úgy tűnt, eldöntötte a londoni derbit. Három perccel később azonban Bellerín egy ballábas lövéssel pontot érő gólt szerzett a vendégeknek.

A Manchester City hiába hagyott ki 11-est Gabriel Jesus révén, a csereként beállt Agüero gólja végül három pontot ért Sheffieldben. Az Everton viszont 2-0-ról veszített pontokat a 94. és a 96. percben kapott gólokkal, de a ráadás hozott döntést a Villa Parkban is.

Premier League, 24. forduló:

Chelsea – Arsenal 2-2 (Jorginho 28. - 11-esből, Azpilicueta 85., ill. Martinelli 64., Bellerín 88.) - piros lap: David Luiz (Arsenal, 26.)

Sheffield United – Manchester City 0-1 (Agüero 73.)

Everton – Newcastle United 2-2 (Kean 30., Calvert-Lewin 54., ill. Lejeune 94., 96.)

Aston Villa – Watford 2-1 (D. Luiz 68., Konsa 95., ill. Deeney 38.)

Bournemouth – Brighton 3-1 (H. Wilson 36., Gross 41. - öngól, C. Wilson 74., ill. Mooy 82.)

Crystal Palace – Southampton 0-2 (Redmond 22., C. Armstrong 48.)

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)