Rossz kapuba talált a Chelsea-csatár a derbin, de a védő duplája döntött - videó

2-1-re verték a Kékek a Tottenhamet a Wembley-ben, Marcos Alonso volt a meccs hőse.
Dudás Gábor 2017. augusztus 20., vasárnap 19:00
2-1-re verték a Kékek a Tottenhamet a Wembley-ben, Marcos Alonso volt a meccs hőse.
Szerző: Dudás Gábor 2017. augusztus 20., vasárnap 19:00

TABELLA: A Premier League állása itt!

A két gólt szerző spanyol balhátvéd, Marcos Alonso duplájával verte a címvédő Chelsea az előző idényben ezüstérmes Tottenhamet a két csapat vasárnapi londoni rangadóján.

Alonso remek szabadrúgással szerzett vezetést a Conte-csapatnak, de Batshuayi egy szerencsétlen öngóllal kiegyenlítette az állást a 86. percben. Így sem lett meg az egy pont a Spursnek, mert két perccel később Alonso éles szögből meglepte Llorist, és eldöntötte a derbit.

Két meccs után a Chelsea és a Tottenham is 3-3 ponttal áll a tabellán.

Premier League, 2. forduló:

Tottenham Hotspur – Chelsea 1-2 (Batshuayi 86. – öngól, ill. M. Alonso 24., 88.)

Neked ajánljuk
Átigazolások
Magyar foci
Bódog munkába állna
A legutóbb a Herthánál dolgozott Bódog Tamás szerint nem hátrány, ha olyan népszerű klubokkal hozzák szóba őt, mint az Újpest.
Pénzügyőr
Mátyus János lett a csapat vezetőedzője
A hunfoci.hu cikke szerint a Pénzügyőr családi okok miatt szerződést bontott Gál István vezetőedzővel, akinek helyét a szakmai igazgató, Mátyus János veszi át.
Légiósok
Babos Gábor
Újabb egy évre aláírt Hollandiában a korábbi magyar válogatott játékos.
Tovább az összes átigazoláshoz