A Fradira hangoló Tottenham idegenben lépte le a Manchester Unitedet - videó

A Tottenham Hotspur magabiztosan, 3-0-ra győzött a Manchester United otthonában vasárnap az angol Premier League hatodik fordulójában.
Csakfoci.hu 2024. szeptember 29., vasárnap 20:39
Szerző: Csakfoci.hu 2024. szeptember 29., vasárnap 20:39

A vendégcsapat - amely csütörtökön a Groupama Arénában lép pályára Európa-liga mérkőzésen a Ferencváros ellen - Brennan Johnson révén már a 3. percben vezetéshez jutott, majd Bruno Fernandes kiállítása nyomán az első félidő hajrájában emberelőnybe is került.

A második játékrész elején Dejan Kulusevski, a 78. percben pedig Dominic Solanke talált az MU kapujába. (MTI)

Premier League, 6. forduló:

Manchester United – Tottenham Hotspur 0-3 (B. Johnson 3., Kulusevski 47., Solanke 77.)

Piros lap: B. Fernandes (MU, 42.)

Ipswich Town – Aston Villa 2-2 (Delap 8., 72., ill. Rogers 15., Watkins 32.)

Hétfőn:

21:00: Bournemouth – Southampton

A Fradi EL-riválisa már második a Bundesligában, a csatára meg a legjobb góllövő - videó
Az Eintracht Frankfurt 4-2-es győzelmet aratott Kielben, a német Bundesliga 5. fordulójának vasárnapi játéknapján.
Magyar kapus igazolt külföldre
Bánfalvi Dániel
A Vasas-nevelésű, legutóbb az NB III-as Komáromban védő Bánfalvi Dániel a német ötödosztályú BSV Rehden együtteséhez igazolt.
Ki lesz az új edző?
Feczkó Tamás távozása óta több edzővel is tárgyalt a Kisvárda, de egyelőre senkivel nem született megállapodás.