Hétgólos meccsen nyert a Liverpool az Arsenal ellen - videó, tabella

Az első forduló leggólgazdagabb, legfordulatosabb mérkőzése volt az Arsenal - Liverpool.
Csakfoci Admin 2016. augusztus 14., vasárnap 17:07
Szerző: Csakfoci Admin 2016. augusztus 14., vasárnap 17:07

Az első félórában nem esett gól, aztán büntetőhöz jutott az Arsenal. Ezt Walcott kihagyta, de egy perccel később betalált, úgy tűnt, hazai előnnyel fordulnak a csapatok. Nem így lett, Coutinho nagy góllal egyenlített a hosszabbításban, 1-1 állt az eredményjelzőn a szünetben.

A második félidőben nagyon belekezdett Jürgen Klopp csapata, 11 perc alatt két gólt is szerzett a Liverpool. Lallana a 49, míg Coutinho az 56. percbe talált be. A 63. percben úgy tűnt, Mané eldöntötte a meccset, hiszen a gólja után már 4-1-re ment a vendég csapat.

Azonban Wenger remekül cserélt, az öt perce beállt Oxlade-Chamberlain egy perccel a negyedik Liverpool gól után szépített. Tíz perccel később Chambers gólja után már 3-4 volt az állás, az utolsó negyedórát megnyomta az Arsenal, de nem jött össze az egyenlítés, remek mérkőzésen nyert a Liverpool.

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)