PL: A hajrágólokról szólt a Boxing Day - eredmények, videó

Nem született komolyabb meglepetés a Premier League hétfői játéknapján. Henrih Mhitarjan csodás gólt szerzett
Mokány Lajos 2016. december 26., hétfő 17:04
Szerző: Mokány Lajos 2016. december 26., hétfő 17:04

A listavezető Chelsea magabiztosan nyert a Bournemouth ellen Pedro vezérletével, így a kékek sorozatban 12. alkalommal győztek a bajnokságban, amivel megdöntötték a klubcsúcsot. A Manchester United győzelméhez sem férhetett kétség, az MU Zlatan Ibrahimovic jó játékának köszönhetően nyert, de a meccs jelenete Henrih Mhitarjané volt, aki csodás gólt szerzett (vélhetően lesről):

Az Arsenal sokáig döntetlenre állt a WBA ellen, de a hajrában nyertek az ágyúsok, Giroud volt eredményes. Újabb értékes sikert aratott a West Ham, amely zsinórban harmadszor nyert. A Boxing Day egyébként kimondottan sok hajrágólt hozott, összesen tíz esett az utolsó 10 percben.

PREMIER LEAGUE, EREDMÉNYEK:
Watford - Crystal Palace 1-1 (Deeney 71., 11-esből, ill. Cabaye 26.)
Arsenal - West Brom 1-0 (Giroud 86.)
Burnley - Middlesbrough 1-0 (Gray 80.)
Chelsea - Bournemouth 3-0 (Pedro 24., 93., Hazard 49., 11-esből)
Leicester - Everton 0-2 (Mirallas 51., Lukaku 91.)
Manchester United - Sunderland 3-1 (Blind 39., Ibrahimovic 82., Mhitarjan 86., ill. Borini 91.)
Swansea - West Ham 1-4 (Llorente 89., ill. Ayew 13., Reid 50., Antonio 78., Carroll 90.)
Hull City - Manchester City 0-3 (Touré 72., 11-esből, Iheanacho 78., Davies 94., öngól)

A PREMIER LEAGUE ÁLLÁSA - TABELLA

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)