Fotó: Aston Villa Twitter
A Norwich és a Sheffield United után az Aston Villa csatlakozott a Premier League 2019/20-as mezőnyéhez, mivel a második vonal osztályozójának hétfői döntőjében 2-1-re legyőzte a Frank Lampard vezette Derby County-t a Wembley Stadionban. A 200 millió fontos meccsen - nagyjából ennyit keres egy csapat egy PL-szezon alatt - egy potyagól is kellett a sikerhez.
Championship, osztályozó a feljutásért, döntő
Aston Villa–Derby County 2-1 (El-Ghazi 44., McGinn 59., ill. Waghorn 81.)
Neked ajánljuk
Átigazolások

Kisvárda
Izgalmas nevű igazolás jött
A Kisvárda második csapatában bukkant fel egy ausztrál-horvát középpályás, akinek a nagybátyja igazi nemzetközi csillag volt.

RB Leipzig
Lőw utódja
A Bild szerint Matthias Jaissle az RB Leipzig egyik lehetséges jelöltje a vezetőedzői poszta, ő válthatja Lőw Zsoltot az idény végén.

Fradi
Varga Barnabás kérői
Varga Barnabás ügynöke, Paunoch Péter elárulta, hogy a Fradi magyar válogatott támadójának az MLS-ből, Ázsiából és Európából is voltak megkeresései. (M4 Sport)