Rémálom Bogdánéknál: öt perc alatt kaptak kettőt az új edző első meccsén - eredmények

A Wigan vesszőfutása folytatódik. A PL-ben botlott a City.
Mokány Lajos 2016. november 5., szombat 17:21
Szerző: Mokány Lajos 2016. november 5., szombat 17:21

Rémálomszerűen indult Bogdán Ádámék számára a Reading elleni bajnoki. Öt perc után két góllal vezetett a vendégcsapat, az új szakvezető, Warren Joyce aligha ilyen bemutatkozásról álmodott. A beszámolók szerint egyébként az első gól előtt az 1. percben Bogdán bizonytalan volt, azt írták először elindult egy labdára, majd megtorpant - négy perc elteltével pedig jött a következő találat. A meccs végül 3-0-s vendégsikerrel zárult.

A Premier League-ben botlott a City, amely 1-1-re a Middlesbrough ellen: a vezető gólt Agüero szerezte a 43. percben, de Roon a hosszabbításban egyenlített ki.

EREDMÉNYEK:
Bournemouth - Sunderland 1-2 (Gosling 11., ill. Anichebe 43., Defoe 74. - büntetőből)
Burnley - Crystal Palace 3-2 (Vokes 2., Gudmundsson 14., Barnes 94., ill. Wickham 60., Benteke 81.)
Manchester City - Middlesbrough 1-1 (Agüero 43., ill. De Roon 92.)
West Ham - Stoke City 1-1 (Antonio 65., ill. Krkic 75.)

A PREMIER LEAGUE ÁLLÁSA - TABELLA

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)