Hangolódj a csütörtök esti, észtek elleni válogatott meccsre Szoboszlai Dominik fantasztikus kötényével!
Az RB Leipzig hivatalos Youtube-oldala és a közel 4,5 millió Facebook-követőt összegyűjtő 433 is megosztotta Szoboszlai Dominik még hétvégi, a Bochum elleni Bundesliga-bajnokin kiosztott parádés, talpas kötényét, amellyel a 29 éves Dominique Heintzet fűzte be. Mindketten azzal a kérdéssel tették ki a videót, hogy vajon a szezon kötényét láthattuk-e a magyar válogatott futballistától.
A kötényt ezen a linken tudjátok megnézni.
Olvastad már?

Magyar válogatott: A szurkolók fiatalítanának csatárposzton - így állnának fel olvasóink az észtek ellen
A legegyértelműbb döntés a kapuban és a balszélen született, a legnagyobb harc a jobbszélen és a csatárposzton volt.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások

Magyar foci
Bódog munkába állna
A legutóbb a Herthánál dolgozott Bódog Tamás szerint nem hátrány, ha olyan népszerű klubokkal hozzák szóba őt, mint az Újpest.

Pénzügyőr
Mátyus János lett a csapat vezetőedzője
A hunfoci.hu cikke szerint a Pénzügyőr családi okok miatt szerződést bontott Gál István vezetőedzővel, akinek helyét a szakmai igazgató, Mátyus János veszi át.

Légiósok
Babos Gábor
Újabb egy évre aláírt Hollandiában a korábbi magyar válogatott játékos.