BL: A Fradi korábbi védőjének új csapata is főtáblás

A Dinamo Zagreb a hazai 3-0 után idegenben 2-0-ra verte a Qarabagot és ezzel kettős győzelemmel bejutott a Bajnokok Ligája főtáblájára.
Csakfoci.hu 2024. augusztus 28., szerda 20:37
Szerző: Csakfoci.hu 2024. augusztus 28., szerda 20:37

A Ferencvárostól távozó Samy Mmaee a kezdőcsapatban kapott helyet a Dinamo Zagreb együttesében. A horvátok a 32. percben Pjaca gyönyörű találatával szereztek vezetést. A Juventus korábbi támadója egy szép csel után 23 méterről lőtt kapufás gólt.

A második félidőben Silva egy szerencsétlen mozdulat után talált a saját kapujába, amivel el is dőlt a mérkőzés és a párharc.

A BL 36-os főtábláján még három hely kiadó.

Bajnokok Ligája, rájátszás, visszavágó:

Qarabag (azeri) - Dinamo Zagreb (horvát) 0-2 (Pjaca 32., Silva 53. - öngól), továbbjutott a Dinamo 5-0-s összesítéssel