Fotó: Slovan Bratislava

BL-playoff: A Slovan idegenben lepte meg a Fradit elbúcsúztató dán bajnokot

A BL rájátszásában az első meccsek után a Salzburg és a Sparta Praha került közel a főtáblához. A Slovan jól játszott Dániában, megszerezte a vezetést, de nyernie nem sikerült.
Csakfoci.hu 2024. augusztus 21., szerda 22:57
Szerző: Csakfoci.hu 2024. augusztus 21., szerda 22:57

Az első félidőben mindkét csapat betalálhatott volna. A dánok részéről Osorio kétszer is a kapufát találta el. A pozsonyiaktól Tolic volt a legaktívabb, de nagy helyzetben, öt méterről fölé lőtt.

A második félidő elején megszerezte a vezetést a Slovan. Az 59. percben Blackman sarokkal kapta vissza labdát, majd éles szögből a kapus lábai között lőtt a hálóba.

A 79. percben a csereként beállt Chilufya 12 méterről gurított a jobb sarokba, amivel kialakult az 1-1-es végeredmény, így a pozsonyi visszavágó előtt még teljesen nyílt a továbbjutás kérdése.

Bajnokok Ligája, playoff, 1. mérkőzés

FC Midtjylland - Slovan 1-1 (Chilufya 79., ill. Blackman 59.)
Dinamo Kijev - Salzburg 0-2 (Dorgeles 29., Kjærgaard 50.)
Malmö - Sparta 0-2 (Larsen 31., Rynes 89.)
Young Boys - Galatasaray 3-2 (Monteiro 4., 45., Ugrinic 86., ill. Batshuayi 67., 72.)

BL-playoff: A Dinamo Zagreb fél lábbal már a főtáblán, a Zvezda is bizakodhat még - eredmények, videók
A Bajnokok Ligája-playoff keddi játéknapján három mérkőzést rendeztek.