Fotó: FC Midtjylland / Facebook

BL-selejtező: A Fradi nyári igazolásának bizonytalankodását góllal büntették Dániában - videó

Hibázott hátul a Fradi, góllal büntetett a Midjtylland a két csapat első BL-selejtezőjének első félidejében.
Csakfoci.hu 2024. augusztus 6., kedd 20:16
Szerző: Csakfoci.hu 2024. augusztus 6., kedd 20:16

A Midjtylland-FTC Bajnokok Ligája-selejtező (Kezdőcsapatok itt!) 17. percében a Ferencváros nyáron igazolt brazil védője, Raul Gustavo bizonytalankodott hátul, Osorio letámadta, és elpöckölte tőle a labdát. Bár Dibusz Dénes lábbal még mentett, a labda visszakerült a lengyel Adam Buksa elé, aki aztán a tulajdonképpen üresen maradt kapuba lőtt.

Az első félidő krónikájához hozzátartozik, hogy a Fradinak is voltak komoly lehetőségei, és az is, hogy a játékrész hajrájában a Midjtylland 11-eshez jutott Ramírez kezezése és némi VAR-ozás után, de a török Simsir lövését Dibusz remek vetődéssel védeni tudta, így 1-0 volt az állás a szünetben.

Végül pedig 2-0-ra győztek a dánok.

Hosszabbított a kulcsember
A lejárat előtt meghosszabbította szerződését a Diósgyőr szlovén légiósa, Rudi Pozeg Vancas, aki tavaly nyári érkezése óta 8 gólt és 14 asszisztot jegyzett tétmeccsen.