Bundesliga: A Bayern őrült nyitómeccsén Dárdai a kispadon ragadt - videó

3-2-re győzött vasárnap Wolfsburgban a Bayern München, amelynek alaposan meg kellett szenvednie a három pontért a Bundesliga 1. fordulójában.
Csakfoci.hu 2024. augusztus 25., vasárnap 17:23
Szerző: Csakfoci.hu 2024. augusztus 25., vasárnap 17:23

A Bayern 1-0-ra vezetett (megérdemelten) a félidőben, Musiala közeli találatával, de a szünet után nem sokkal, alig nyolc perc alatt elolvadt az előnye, sőt, a Farkasok fordítani tudtak a horvát válogatott Lovro Majer duplájával.

Ám a bajorok Kaminski öngóljával és Gnabry góljával visszavették a vezetést a folytatásban (mindkétszer Harry Kane volt az előkészítő), és meg is nyerték végül a meccset, így a rekordbajnok és új edzője, Vincent Kompany is sikerrel kezdte meg a bajnoki idényt.

A hazaiaknál a Herthától igazolt Dárdai Bence a kispadon kezdett és végül ott is maradt, nem cserélte be osztrák edzője, Ralph Hasenhüttl a 18 éves német-magyar támadó középpályást.

Bundesliga, 1. forduló:

Wolfsburg - Bayern München 2-3 (Majer 47., 55. - az elsőt 11-esből, ill. Musiala 20., Kaminski 65. - öngól, Gnabry 82.)