Bundesliga: Egészen őrületes, 7 gólos meccset nyert meg a címvédő Leverkusen, Dárdai csere maradt - videó

A címvédő Bayer Leverkusen a 94. percben szerzett góllal legyőzte 4-3-ra hazai pályán a mérkőzést emberhátrányban befejező Wolfsburgot a német labdarúgó-bajnokság negyedik fordulójának vasárnapi játéknapján.
Csakfoci.hu 2024. szeptember 22., vasárnap 17:49
Szerző: Csakfoci.hu 2024. szeptember 22., vasárnap 17:49

A gyógyszergyári együttes már az 5. percben hátrányba került egy öngól nyomán, de 27 perc alatt fordított a német válogatott Florian Wirtz és Jonathan Tah találataival. A szünetre mégis egygólos hátrányban vonult el Xabi Alonso vezetőedző címvédő csapata, a vendégek ugyanis a 37. és a 46. percben is gólt szereztek.

A Leverkusen a szünetben beállt Piero Hincapie fejesgóljával egyenlített, majd a 94. percben a szintén csereként pályára lépett Victor Boniface bizonyult a nyerőembernek, amikor védőjéről lefordulva a wolfsburgi kapu jobb alsó sarkába gurított.

A meccset a 88. perctől emberhátrányban vívta a Wolfsburg, amelynek cserepadján Dárdai Bence is helyet kapott. (MTI)

Bundesliga, 4. forduló:

Bayer Leverkusen - VfL Wolfsburg 4-3 (Wirtz 14., Tah 32., Hincapié 48., Boniface 93., ill. Mukiele 5. – öngól, Bornauw 37., Svanberg 46.)

17:30: VfB Stuttgart - Borussia Dortmund

19:30: St. Pauli - RB Leipzig

Légiósok: A Hertha meghosszabbította Dárdai Márton szerződését - hivatalos
Dárdai Márton 2028-ig meghosszabbította a szerződését a Hertha BSC-vel.
MTK Budapest
Remek üzletet kötöttek Miovskival
Polyák Balázs, az MTK klubmenedzsere elismerte, Cristiano Ronaldo csapata tízmillió dollárt fizetett volna Vancsáért, akiért egy PL-csapat is bejelentkezett. Kata iránt Hollandiából és az USA-ból érdeklődtek.
Nagy Zsolt az átigazolási terveiről
Nagy a jövőjéről elmondta, voltak hazai klubok, amelyek érdeklődtek iránta, de nem váltana a magyar élvonalon belül. Az öt legerősebb bajnokság közül bármelyikben megméretné magát.