Copa América: Uruguay legnagyobb sztárja a sírból hozta vissza a bronzérmet - videó

Úgy tűnt, meglepetésre Kanada lesz a harmadik a Copa Amaricán, a 92. percben azonban Luis Suárez kiegyenlített.
Csakfoci.hu 2024. július 14., vasárnap 9:53
Szerző: Csakfoci.hu 2024. július 14., vasárnap 9:53

Uruguay kezdett jobban, Bentancur révén a vezetést is megszerezte egy szép támadás végén. Kanada azonban egyre jobb teljesítményt nyújtott és megfordította az állást.

A 92. percben aztán Luis Suárez egyenlített és végül a 11-esek döntöttek. Itt Uruguay volt jobb, a kanadaiak kétszer is hibáztak, a végén Davies a felső lécet találta el.

A döntőben Kolumbia és Argentína találkozik

Copa América, bronzmérkőzés:

Uruguay - Kanada 2-2 (Bentancur 8., Luis Suárez 92., ill. Koné 22., David 80.)  - 11-esekkel 4-3