Fotó: goal.com

Ekkora drámát még Ronaldo sem élt át sokszor: 97. és 103. perces 11-est is hozott az őrületes végjáték - videó

Nem sokon múlt, hogy nem lett győztes gól a portugál világklasszis hosszabbításban szerzett találatából.
Nyikes Zoltán 2024. október 19., szombat 10:22
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. október 19., szombat 10:22

Hihetetlen drámai végjáték alakult ki Cristiano Ronaldóék péntek esti bajnokiján, ahol a 90. percben egy öngóllal egyenlített az Al Shabab az ötszörös aranylabdás sztárt is foglalkoztató Al Nassr ellen.

Ekkor azonban még közel sem volt vége a mérkőzésnek, a 97. percben ugyanis tizenegyest végezhetett el a portugál világklasszis és magabiztosan értékesítette is azt. A 113. percben aztán még tovább fokozódtak az izgalmak, videóbírózást követően ugyanis a másik oldalon is szabálytalanságot látott a bíró a 16-oson belül így büntetőt ítélt a hazaiaknak, illetve kiállította a Leipzigben is megfordult Mohamed Simakant.

Abderrazak Hamdallah lövése viszont a kapufán csattant, így nagy szerencsével sikerült elhoznia a három pontot (1-2) Cristiano Ronaldóéknak, akik így négy pontra zárkóztak fel az éllovas Al-Hilal mögé.

A Bundesligában még 0 perces Lisztes jövője a téma a németeknél: "Gyorsan rájött, mekkora ugrás számára egy topliga" - ez várhat rá a télen
Németországban azt írják, a következő hetekben ismét alaposan kielemzik, hogy lenne-e értelme egy téli kölcsönadásnak Lisztes Krisztián esetében.
Máté reagált esetleges leváltására
A DVSC vezetőedzője nem nagyon gondolkodik azon, hogy leváltják-e, csak segíteni akar a Debrecennek.
Lisztes jövője a téma
Bajner külföldre igazolt
A legutóbb a még NB II-es Haladáshoz tartozó, ám ott 0 percet játszó Bajner Bálint a görög negyedosztályú PAE Episkopi csapatához igazolt.