Fotó: fradi.hu

EKL: Egy meglepő név is helyet kapott a Fradi kezdőjében - ezt a tizenegyet küldi pályára Stankovic

Az utóbbi időben kevés lehetőséget kapó Owusu a kezdőcsapatban kap helyet a Cukaricki ellen.
Nyikes Zoltán 2023. szeptember 21., csütörtök 17:32
Fotó: fradi.hu
Az utóbbi időben kevés lehetőséget kapó Owusu a kezdőcsapatban kap helyet a Cukaricki ellen.
Szerző: Nyikes Zoltán 2023. szeptember 21., csütörtök 17:32

Csütörtök este megkezdi szereplését az Európa Konferencia Liga-csoportkörben a Ferencváros, amely a szerb Cukarickit látja vendégül a Groupama Arénában.

Az UEFA hivatalos oldalára felkerült összeállítás szerint Dejan Stankovic vezetőedző négy helyen változtatott a Nagyecsed elleni debütáló MK-meccse után: Varga Ádám helyére visszakerült a kapuba Dibusz Dénes, Sigér Dávid helyett Cebrail Makreckis, Lisztes Krisztián helyett pedig Abu Fani kap lehetőséget, a támadósorban pedig Pesic posztján Varga Barnabás rohamoz.

Meglepetésre a kezdőcsapat tagja az az Owusu is, aki a mostani idényben a tíz bevetése közül csak háromszor volt a pályán az első perctől kezdve, míg az eddig többnyire kényszerűségből jobbhátvédként játszó Makreckis úra a középpályán kap esélyt a bizonyításra.

A kezdőcsapatok

FTC: Dibusz – Botka, Cissé, Mmaee, Ramírez – Abu Fani, Makreckis – Marquinhos, Zachariassen, Owusu – Varga B.

Cukaricki: Samurovic - Stevanovic, Subotic, Vranjes - Tosic, Nikcevic, Sissoko, Docic, Kovac - Ivanovic, Adetunji.

Olvastad már?
A Fradi góllövője nem ájult el a Cukaricki Zvezda-verésétől: "Egy meccsből nem szabad kiindulni" - szerinte nincs nyomás Stankovicon
Varga Barnabás nyilatkozott a Cukaricki elleni találkozóról, Dejan Stankovic nehéz helyzetéről és Adama Traoré hiányáról.
Elolvasom
Neked ajánljuk
Átigazolások
Újpest
Bódog az ilyenkor megszokott választ adta, amikor az Újpest kispadjáról kérdezték
A Budapest Honvéd és a Diósgyőr korábbi vezetőedzőjét a Blikk arról kérdezte, hogy elvállalja-e az Újpest irányítását, mire ő az ilyenkor szokásos választ adta: "Sem megerősíteni, sem cáfolni nem szeretném."
Nyíregyháza
Tímár Krisztián távozott a csapattól
Igaznak bizonyult a csakfoci.hu értesülése, Tímár Krisztián vezetőedző távozott a klubtól.
Kisvárda
Izgalmas nevű igazolás jött
A Kisvárda második csapatában bukkant fel egy ausztrál-horvát középpályás, akinek a nagybátyja igazi nemzetközi csillag volt.
Tovább az összes átigazoláshoz