Fotó: uefa.com

EL/EKL: Mourinho alakításán röhög a fél világ, a Manchester United továbbra is nyeretlen – eredmények, videók

José Mourinho korábbi csapata, a Manchester United ellen irányította a Fenerbahcét - a portugál trénert kiállították, de már előtte is elvitte a show-t.
Nyikes Zoltán 2024. október 24., csütörtök 23:08
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. október 24., csütörtök 23:08

Hazai pályán 1-0-ra nyert a Tottenham Hotspur a holland AZ Alkmaar ellen csütörtökön a labdarúgó Európa Liga alapszakaszának harmadik fordulójában. A londoni csapat, amely az előző fordulóban Budapesten győzte le az FTC-t, pontveszteség nélkül a tabella második helyén áll. Ugyancsak százszázalékos maradt a belga Anderlecht, amely a Ferencvárossal az első körben találkozott otthon, valamint a Lazio, amely jobb gólkülönbségével első a tabellán.

A Manchester United harmadszor is döntetlent játszott, ezúttal korábbi vezetőedzője, José Mourinho jelenlegi csapata, a török Fenerbahce otthonában.

Európa Liga, alapszakasz, 3. forduló

FC Porto (portugál)-Hoffenheim (német) 2-0 (Djalo 45+2., Samu 75.)
Glasgow Rangers (skót)-FCSB (román) 4-0 (Lawrence 10., Cerny 31., 55., Igamane 72.)
Tottenham Hotspur (angol)-AZ Alkmaar (holland) 1-0 (Richarlison 52. - 11-esből) Kiállítva: Wolfe 85. - AZ

Olympique Lyon (francia)-Besiktas (török) 0-1 (G. Fernandes 72.)
Fenerbahce (török)-Manchester United (angol) 1-1 (En Nesyri 49., ill. Eriksen 15.)

Ez volt az az ítélet, amelyen piros lapot érően akadt ki Mourinho

Mourinho reakciója Onana dupla bravúrja után

Posts from the soccer
community on Reddit

FF Malmö (svéd)-Olympiakosz (görög) 0-1 (El Kaabi 30.)
Athletic Bilbao (spanyol)-Slavia Praha (cseh) 1-0 (N. Williams 33.)

RSC Anderlecht (belga)-Ludogorec (bolgár) 2-0 (Edozie 67., Dreyer 95.) Kiállítva: Caio Vidal 30. - Ludogorec
Twente (holland)-SS Lazio (olasz) 0-2 (Pedro 35., Isaksen 87.) Kiállítva: Unnerstall 11. - Twente

Sós Bence csapata, a Topolya SC házigazdaként 3-0-ra kikapott a Legia Warszawától a labdarúgó Konferencia Liga alapszakaszának második fordulójában, csütörtökön. Az európai szövetség honlapja szerint a magyar támadójátékos a 73. percben lépett pályára.

Konferencia Liga, alapszakasz, 2. forduló

Real Betis (spanyol)-FC Köbenhavn (dán) 1-1 (Ezzalzouli 8., ill. Diks 77. - 11-esből)
HJK Helsinki (finn)-Dinamo Minszk (fehérorosz) 1-0 (Möller 46.) Kiállítva: Melnichenko 82. - Dinamo
Olimpija Ljubljana (szlovén)-LASK (osztrák) 2-0 (Blanco 14., Schwaizer 80.)
The New Saints (walesi)-Asztana (kazah) 2-0 (Holden 40., McManus 78. - 11-esből)
Mlada Boleslav (cseh)-Lugano (svájci) 0-1 (Steffen 38.)
Topolya SC (szerb)-Legia Warszawa (lengyel) 0-3 (Kapustka 11., Luquinhas 47., Chodyna 62.)
Páfosz (ciprusi)-Heidenheim (német) 0-1 (Mainka 25.)

EL/EKL: Csoboth lecserélése után büntetett a Fiorentina, 95. perces dráma Vancsáék meccsén – eredmények, videók
Hatgólos mérkőzésen kapott ki a Csoboth Kevint foglalkoztató St. Gallen, a Chelsea pedig simán nyert idegenben a Panathinaikosz ellen. Ez történt az Európa Liga- és a Konferencia Liga-meccseken
DAC
Már nem Skrtel a sportigazgató
Szeptember közepén érkezett, valamivel több mint egy hónap után távozott a DAC sportigazgatói pozíciójából a korábbi klasszis védő, Martin Skrtel.