A francia élvonalban szereplő PSG támadója, Kylian Mbappé nagyon fontos mérkőzésekről hiányozhat, miután a hétvégi, Lyon elleni csúcsrangadón szenvedett súlyos sérülést.
Ijesztő sérülést szenvedett a fiatal csatár a Lyon ellen. Mbappé az ellenfél kapusával, Anthony Lopessel ütközött, majd hordágyon kellett levinni a pályáról.
A labdarúgónak a gerinc nyaki szakaszánál van problémája, az ESPN szerint a vizsgálatok repedést mutattak ki az egyik csigolyában, szemben a spanyol AS a klubhoz közeli forrásra hivatkozva optimistán látja a futballista állapotát, és úgy tudja, hogy a február 14-én, szerdán esedékes Real Madrid elleni BL-nyolcaddöntőre felépülhet.
A PSG sztárjára a héten még további vizsgálatok várnak, és ha a diagnózis beigazolódik, akkor kénytelen lesz kihagyni a Real elleni, február 14-i és a március 6-i összecsapást is.
Neked ajánljuk
Átigazolások

Magyar foci
Bódog munkába állna
A legutóbb a Herthánál dolgozott Bódog Tamás szerint nem hátrány, ha olyan népszerű klubokkal hozzák szóba őt, mint az Újpest.

Pénzügyőr
Mátyus János lett a csapat vezetőedzője
A hunfoci.hu cikke szerint a Pénzügyőr családi okok miatt szerződést bontott Gál István vezetőedzővel, akinek helyét a szakmai igazgató, Mátyus János veszi át.

Légiósok
Babos Gábor
Újabb egy évre aláírt Hollandiában a korábbi magyar válogatott játékos.