Fotó: hsv24.mopo.de

Légiósok: Egy hete még örült volna ennek az eredménynek a magyar válogatott támadó, most csalódott

Németh András a 72. percben lépett pályára az anyacsapata ellen.
Nyikes Zoltán 2024. augusztus 31., szombat 14:54
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. augusztus 31., szombat 14:54

A német másodosztályú bajnokság 4. fordulójának szombati játéknapján Hamburg-Münster mérkőzést rendeztek, aminek a pikantériáját az adta, hogy a vendégek kispadján helyet kapott Németh András, akit éppen egy héttel ezelőtt vettek kölcsön a Hamburgtól.

A 4-szeres magyar válogatott támadó számára vélhetően furcsa érzés lehetett, amikor az első játékrészben azt láthatta a kispadról, hogy az anyacsapat játékosai háromszor is bevették aktuális együttese kapuját, így negyvenöt perc játék után 3-0 állt az eredményjelzőn. A második játékrészben aztán szépített a Münster, de gyorsan újra beállította a háromgólos különbséget a Hamburg.

Némethet a 72. percben küldte pályára Sascha Hildmann, de sajnos nem adódott lehetőség a csatár előtt. A Hamburg végül 4-1-re nyert, így a 4. helyre zárkózott, míg a Münster egy ponttal a 15. pozícióban áll.

Mire lehet képes a Fradi az EL-ben? Nem sok jóra számítanak a Csakfoci-olvasók - itt a szavazás végeredménye
A legtöbb szavazat arra az opcióra érkezett, hogy a Ferencváros számára nyolc meccset követően befejeződik a nemzetközi kupaszereplés.
10-szeres bajnok nézte ki
Loic Nego
A Saint-Étienne fontolgatja a Le Havre 33 éves magyar válogatott játékosának a szerződtetését.
Ajánlat Dibuszért
Kubatov Dibusz korábbi francia ajánlatáról: "Kijött neki, hogy 1500 euró pluszért nem mozgatja a családját, emellett van vele egy hosszú távú megállapodásunk, és jól is érzi magát, szerintem már nem is kellene neki mozognia."