Légiósok: Hatalmas ziccert rontott Szoboszlai, tovább várat magára az első bajnoki gólja - videó

A Liverpool magyarja nagyon közel volt a gólhoz szombat este. Ezzel együtt a Pool 2-1-re nyert a Wolverhampton ellen.
Nyikes Zoltán 2024. szeptember 28., szombat 19:43
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. szeptember 28., szombat 19:43

Kis híján megszerezte első bajnoki gólját a most futó szezonban Szoboszlai Dominik a Wolverhampton elleni szombati találkozón, a 40. percben, 0-0-s állásnál.

A magyar válogatott játékos Andrew Robertson balról érkező remek centerezését követően került ziccerbe öt méterről, szemben a kapuval, de nem sikerült eléggé helyeznie, így visszaért Sam Johnstone kapus és hatalmasat védett. A Liverpool végül még a szünet előtt vezetést szerzett Ibrahim Konaté révén.

Bár a Wolves az 56. percben Ait-Nouri találatával egyenlített, Salah góljával a Pool megnyerte az összecsapást (1-2). Szoboszlait a 73. percben lecserélték, ekkorra már kialakult a végeredmény.

Dominik Szoboszlai great chance vs Wolves 40'
byu/oklolzzzzs insoccer

Premier League: A Chelsea sztárja egy félidő alatt négy gólt lőtt, a Brentford zsinórban harmadszor talált be az első percben - eredmények, videók
Cole Palmer és a Brentford is történelmet írt a Premier League-ben.

Hosszabbítottak a magyar tehetséggel
Fenyő Noah szerződését 2029 nyaráig meghosszabbította az Eintracht.
Kozármisleny
Őszintén beszélt a számokról a tulajdonos
Feleki Attila elárulta, maximum 500 ezer és 1 millió forintot fizettek játékosért, egyszer viszont 7 millióért adtak el valakit. Azt is elmondta, hogyan tudták megtartani Kirchner Krisztiánt, az előző szezon társgólkirályát.
La Liga-klubhoz igazolt a kapus
A Várda Labdarúgó Akadémián nevelkedett 16 éves kapus, Fedir Tkacsenko 2027 nyaráig szóló profi szerződést írt alá a Real Betisnél. Más akadémisták is váltás előtt állnak, ők portugál és osztrák kluboknál feleltek meg.