Fotó: instagram.com/eintrachtfrankfurt/

Légiósok: Lisztes kezdőként debütált a Frankfurtban, csapata gólfesztivált rendezett - nem ő volt az egyetlen magyar, aki pályára lépett

Lisztes Krisztián mellett Fenyő Noah is szóhoz jutott a Frankfurt 12-0-s győzelme alkalmával.
Póczik Dávid 2024. július 20., szombat 18:51
Szerző: Póczik Dávid 2024. július 20., szombat 18:51

Az Eintracht Frankfurt szombaton felkészülési mérkőzésen 12-0-ra győzött az ötödosztályú Heusenstamm együttese ellen. A frankfurti vezetőedző, Dino Toppmöller a csapat kezdőjébe nevezte Lisztes Krisztiánt, aki egy félidőt töltött a pályán.

A fiatal magyar támadón kívül egy másik légiós, a 2006-os születésű Fenyő Noah is pályára lépett a német csapatban, ő a második 45 percet játszotta végig. Az Eintracht hétfőn az Egyesült Államokba utazik a felkészülés következő állomására.

Heusenstamm-Frankfurt 0-12 (Götze 16., Matanovic 31., 35., 38., Collins 46., Skhiri 51., Chaibi 52., 79., Larsson 54., Uzun 57., 75., 77.)

Első félidő: Grahl - Tuta, Collins, Knauff, Max, Nkounkou, Chandler, Götze, Lisztes, Marmoush, Matanovic
Második félidő: Santos - Collins (79' Alidou), Brown, Dina Ebimbe, Skhiri, Fenyő, Buta, Larsson, Chaibi, Uzun, Ekitiké

Rossi nem finomkodott Lisztessel: "Ha azt hiszi, hogy ő már sztár és ingyen kap valamit, akkor a tartalékoknál fog játszani"
A magyar válogatott szövetségi kapitánya szerint Lisztes helyesen döntött, hogy az Eintrachthoz igazolt, de figyelmeztette is őt.
Komáromi Szlovéniában folytatja
A Puskás 22 éves támadója a 16-szoros szlovén bajnok Maribornál folytatja. Sallai Roland után Komáromiért kapta a második legtöbb átigazolási díjat a felcsúti klub.