Megvan a Fradi első ellenfele a BL-ben - a Vidi már egyszer kiejtette

A The New Saints lesz a Ferencváros ellenfele a Bajnokok Ligája selejtezőjének második fordulójában.
Csakfoci.hu 2024. július 16., kedd 23:09
Szerző: Csakfoci.hu 2024. július 16., kedd 23:09

A walesi együttes múlt heti, 3-0-s hazai sikerét követően kedden idegenben 1-1-es döntetlent játszott a montenegrói Decic vendégeként Podgoricában, így 4-1-es összesítéssel nyerte meg a párharcot.

A magyar bajnok, amelynek három kört kell sikerrel vennie a főtáblára jutáshoz, jövő kedden 20 órától fogadja a The New Saints csapatát a párharc első felvonásán.

A briteknek van egyébként "magyar múltjuk", hiszen 2015-ben, ugyancsak egy Bajnokok Ligája-selejtezős párharc során mérkőztek meg a Videotonnal, akkor a fehérváriak csak hosszabbításban tudtak túljutni a walesieken a 2. körben.

Az első meccset 1-0-ra megnyerő Vidi a hazai visszavágón gólt kapott a rendes játékidőben, de a hosszabbításban, Gyurcsó Ádám találatával kiharcolta a döntetlent és a továbbjutást. (MTI / csakfoci.hu)

Az NB I-ből a külföldi bajnokhoz igazoló magyar játékos: “Ha valaki 15-16 évesen azt érzi, hogy vannak jobb dolgok is a focinál, na ott kezdődik a baj”
Corbu Marius a Csakfocinak adott interjújában elárulta, miért akart nemcsak csapatot, de bajnokságot is váltani, elmondta, szerinte mi a legfontosabb tulajdonság, amivel egy fiatal sikeres lehet, és azt is, mivel győzte meg az APOEL-t, emellett arról is beszélt, mi az előnye annak, ha valaki nagyon mélyről indul. Interjú.
Komáromi Szlovéniában folytatja
A Puskás 22 éves támadója a 16-szoros szlovén bajnok Maribornál folytatja. Sallai Roland után Komáromiért kapta a második legtöbb átigazolási díjat a felcsúti klub.