Nemzetek Ligája: Lisztes, Szalai és Kerkez csapattársa is betalált, a horvátok örülhettek az A-ligában

Horvátország hátrányból felállva verte Skóciát a Nemzetek Ligája A-divíziójában.
Budai László 2024. október 12., szombat 20:00
Fotó: HNS
Szerző: Budai László 2024. október 12., szombat 20:00

Skócia a Bournemouth-ban játszó Ryan Christie góljával szerzett vezetést a Horvátország elleni, A-ligás Nemzetek Ligája-mérkőzésen. A horvátok azonban még a szünet előtt betaláltak, a frankfurti Igor Matanovic egalizált. A második félidőben Kerkez Milos és Lisztes Krisztián csapattársa után a Szalai Attila klubjában, a Hoffenheimben játszó Andrej Kramaric is eredményes volt, így végül a hazaiak szerezték meg a három pontot (2-1).

Az 1. csoportot a két meccs után hatpontos Portugália vezeti, őt követi a három találkozó után ugyanennyi egységgel álló Horvátország, Lengyelország a harmadik (2 m., 3 p.), Skócia a 4. (3 m., 0 p.).

A C-ligában Bulgária nem bírt Luxemburggal (0-0), míg Koszovó 2-1-re verte a litvánokat.

Kerkez 80 millió eurós üzlet részeként igazolhat sztárcsapathoz Angliában
Kerkez Milosért és Antoine Semenyóért 80 millió eurót kérne a Bournemouth - állítják Angliában.
Bajner külföldre igazolt
A legutóbb a még NB II-es Haladáshoz tartozó, ám ott 0 percet játszó Bajner Bálint a görög negyedosztályú PAE Episkopi csapatához igazolt.