Fotó: Oranje

NL: A hollandok szintén ötöt rúgtak, a magyar csoport másik meccse is sima lett

Igaz, a bosnyákok sokáig tartották magukat, a negyedik gólt a 88., az ötödiket a 92. percben kapták.
Budai László 2024. szeptember 7., szombat 22:56
Szerző: Budai László 2024. szeptember 7., szombat 22:56

A német-magyar mérkőzés mellett a holland-bosnyák találkozó is sima hazai győzelmet hozott. Hollandia 2-1-es félidő után 5-2-re nyerte az összecsapást - Zirkzee, Reijnders, Gakpo, Weghorst és Simons talált be Hollandia részéről. A bosnyákokhoz a 83. percben állt be a korábbi NB I-es légiós, a nemrégiben a Herthából a Hoffenheimbe szerződő Haris Tabakovic.

A B-divízióban a görögök 3-0-ra verték a finneket, az albánok pedig két korábbi NB I-es játékossal (Asanival és Ramadanival) 2-1-re a korábbi Fradi-edző, Szergej Rebrov vezette ukránokat.

Rossi súlyos következményt lengetett be: "Ha nem tudunk erre reagálni, akkor mindenkinek el kell tűnnie a színről"
Így értékelte a magyar válogatott szövetségi kapitánya a német-magyar NL-meccset (5-0).
10-szeres bajnok nézte ki
Loic Nego
A Saint-Étienne fontolgatja a Le Havre 33 éves magyar válogatott játékosának a szerződtetését.
Ajánlat Dibuszért
Kubatov Dibusz korábbi francia ajánlatáról: "Kijött neki, hogy 1500 euró pluszért nem mozgatja a családját, emellett van vele egy hosszú távú megállapodásunk, és jól is érzi magát, szerintem már nem is kellene neki mozognia."