NL: Anglia magabiztos győzelemmel feledtette a néhány nappal ezelőtti fiaskót, Haalandék nagy zakót kaptak - videó

Az angol válogatott Finnországból hozta el a három pontot, a norvégokat Ausztriában ütötték ki.
Csakfoci.hu 2024. október 13., vasárnap 20:41
Szerző: Csakfoci.hu 2024. október 13., vasárnap 20:41

Az osztrák válogatott 1-1-es félidő után 5-1-es, kiütéses győzelmet aratott a vendég norvég csapat felett vasárnap este a labdarúgó Nemzetek Ligája B divíziójának negyedik fordulójában.

Az osztrákok az első félidőben visszafogottan futballoztak, a második félidőben viszont sorra alakították ki helyzeteiket, melyek közül négyet gólra váltottak. Az ötből két gólt az Internazionale támadója, Marko Arnautovic szerzett. A B divízió 2. csoportjában Görögország hazai pályán őrizte meg százszázalékos mérlegét Írország 2-0-ás legyőzésével.

A görögöktől csütörtökön elszenvedett vereség után az angol válogatott vasárnap 3-1-re győzni tudott a finn csapat vendégeként a labdarúgó Nemzetek Ligája B divíziójának negyedik fordulójában.

Az angol csapatban Jack Grealish, Trent Alexander-Arnold és Declan Rice volt eredményes. (MTI)

Nemzetek Ligája, 4. forduló, B divízió

B divízió:

2. csoport:

Görögország-Írország 2-0 (0-0)

korábban:

Finnország-Anglia 1-3 (0-1)

Az állás: 1. 1. Görögország 12 pont, 2. Anglia 9, 3. Írország 3, 4. Finnország 0

3. csoport:

Ausztria-Norvégia 5-1 (1-1)

korábban:

Kazahsztán-Szlovénia 0-1 (0-0)

Az állás: 1. Ausztria 7 pont (11-4), 2. Szlovénia 7 (5-4), 3. Norvégia 7 (6-6), 4. Kazahsztán 0

C divízió:

----------

Feröer-szigetek - Lettország 1-1 (1-0)

korábban:

Örményország - Észak-Macedónia 0-2 (0-0)

Az állás: 1. Észak-Macedónia 10 pont, 2. Örményország 4 (6-7), 3. Lettország 4 (3-8), 4. Feröer-szigetek 3

korábban:

D divízió:

----------

1. csoport:

Liechtenstein-Gibraltár 0-0

Az állás: 1. Gibraltár 5 pont/3 mérkőzés, 2. San Marino 3/2, 3. Liechtenstein 2/3

2. csoport:

Málta-Moldova 1-0 (0-0)

Az állás: 1. Moldova 6 pont/3 mérkőzés (4-1), 2. Málta 6/3 (2-2), 3. Andorra 0/2