Topligák: Az új igazolás is betalált a Liverpool győztes rangadóján, simán verte a Bologna a Parmát - eredmények, videók

Az angol bajnokság harmadik fordulójában ugyan az Arsenal szerzett vezetést a Liverpool elleni rangadón, ám Jürgen Klopp csapata még az első félidőben fordítani tudott, majd a Wolvestól érkező csatár állította be a végeredményt.
Nyikes Zoltán 2020. szeptember 28., hétfő 22:54
Szerző: Nyikes Zoltán 2020. szeptember 28., hétfő 22:54

Angol bajnokság, 3. forduló

Liverpool-Arsenal 3-1 (Mané 28., Robertson 34., Jota 88., ill. Lacazette 25.)
Fulham-Aston Villa 0-3 (Grealish 4., Hourihane 15., Mings 48.)

Lacazette 0-1

Mané 1-1

Robertson 2-1

Diego Jota 3-1

Olasz bajnokság, 2. forduló

Bologna-Parma 4-1 (Soriano 16., 30., Skov Olsen 56., Palacio 91., ill. Hernani 67.)

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)