Fotó: twitter.com/ManUtd

Premier League: Simán elintézték az Old Traffordon az MU-t, őrületes véghajrá után nyert a Spurs - eredmények, videók

A Manchester City hátrányból fordítva győzött a West Ham otthonában, míg az MU hazai pályán maradt alul a Brightonnal szemben. A Tottenham a 97. percben még vesztésre állt, mégis három pontot szerzett, akárcsak az Aston Villa és a Fulham.
Póczik Dávid 2023. szeptember 16., szombat 18:22
Szerző: Póczik Dávid 2023. szeptember 16., szombat 18:22

Premier League, 5. forduló

Aston Villa-Crystal Palace 3-1 (Duran 88., Douglas Luiz 98. - 11-esből, Bailey 101., ill. Edouard 48.)

Fulham-Luton 1-0 (Carlos Vinicius 65.)

Manchester United-Brighton 1-3 (Mejbri 73., ill. Welbeck 20., Gross 53., Joao Pedro 71.)

Tottenham-Sheffield United 2-1 (Richarlison 98., Kulusevski 100., ill. Hamer 74.) Kiállítva: McBurnie 104.

West Ham-Manchester City 1-3 (Ward-Prowse 36., ill. Doku 46., Silva 76., Haaland 86.)

Newcastle-Brentford 1-0 (Wilson 64. - 11-esből)

korábban:

Wolverhampton-Liverpool 1-3 (Hee-Chan 7., ill. Gakpo 55., Robertson 85., Elliott 91.)

Topligák: Sallaiék hiába fordítottak a Dortmund ellen; Szalai csapata klasszis félpályás góllal győzött; városi derbit nyert az Inter - videó
A Freiburg hatgólos meccsen, Sallai Rolanddal a soraiban kapott ki a Dortmundtól, a Hoffenhem Szalai Attila nélkül nyert. További szombati topligás eredmények a cikkben!
Máté Csaba jövője kérdéses
Elképzelhető, hogy még a DVSC keddi, Mezőkövesd elleni Magyar Kupa-mérkőzése előtt leül az edző és a vezetőség, hogy beszéljenek a tréner jövőjéről.