Serie A: A Lazio élen tartotta a Juventust - videó

Az olasz élvonal első vasárnapi mérkőzésén az eddig veretlen Torino hazai pályán 3-2-re kikapott a Laziotól.
Csakfoci.hu 2024. szeptember 29., vasárnap 14:24
Szerző: Csakfoci.hu 2024. szeptember 29., vasárnap 14:24

A rómaiak már a 8. percben vezetést szereztek, Guendouzi rosszul eltalált lövése a kapuban kötött ki. A vendégek a második félidő elején növelték előnyüket: egy alapvonalról visszagurított labdát Boulaye Dia juttatott a hálóba.

A 67. percben Che Adams 14 méterről kilőtte a jobb alsót, majd úgy tűnt, hogy Noslin a 90. percben, 7 méterről szerzett találatával végleg eldőlt a meccs. A ráadásban azonban Coco egy szép mozdulattal a kapuba húzta a labdát, így szoros lett a vége, de több gól nem esett.

Mivel a Torino kikapott, ezért nem tudta megelőzni az első helyen álló Juventust.

Serie A, 6. forduló:

Torino - Lazio 2-3 (Che Adams 67., Coco 92., ill. Guendouzi 8., Boulaye Dia 60., Noslin 90.)