Fotó: twitter.com/LaLiga

Topligák: A hajrában dőlt el a Barca meccse; könnyed győzelemmel rajtolt a Juve - eredmények, videók

A Premier League 2. fordulójában az Aston Villa esélyt sem hagyott az Evertonnak: Unai Emery együttese 4-0-ra kitütte a liverpooliakat. Míg a Chelsea a West Ham otthonában szenvedett 3-1-s vereséget, a Kékek Enzo Fernandez révén büntetőt is hibáztak az első félidőben. Az Union Berlin 4-1-s győzelemmel rajtolt a Bundesligában, a korábbi Fradi-kedvenc Aissa Laidouni 89 percet töltött a pályán, a berliniek második gólját pedig ő készítette elő. Győzött a Barcelona, az Atalanta és a Juventus is.
Csakfoci.hu 2023. augusztus 20., vasárnap 19:33
Szerző: Csakfoci.hu 2023. augusztus 20., vasárnap 19:33

Premier League, 2. forduló

Aston Villa-Everton 4-0 (McGinn 18., Douglas Luiz 24. - 11-esből, Bailey 51., Duran 75)

West Ham United-Chelsea 3-1 (Aguerd 7., Antonio 54., Paqueta 95. ill Chukwuemeka 28.) Kiállítva: Aguerd 67.

Bundesliga, 1. forduló

Union Berlin-Mainz 4-1 (Behrens 1., 9., 70., Pantovic 96., ill. Caci 64.)

Frankfurt-Darmstadt 1-0 (Kolo Muani 40.)

Serie A, 1. forduló

AS Roma-Salernitana 2-2 (Belotti 17., 82. ill. Candreva 36., 49.)

Sassauolo-Atalanta 0-2 (De Ketelaere 83., Zortea 93.)

Lecce-Lazio 2-1 (Almqvist 85., Di Francesco 87., ill. Immobile 26.)
Udinese-Juventus 0-3 (Chiesa 2. Vlahovic 20. - 11-esből, Rabiot 48.)

La Liga, 2. forduló

Girona-Getfae 3-0 (Herrera 12., Stuani 55. 65.)
Barcelona-Cádiz 2-0 (Pedri 82. F. Torres 93.)

Betis-Atlético Madrid 0-0

Gera kipróbálná magát külföldön
Gera Dániel elmondta, ha rajta múlik, Magyarországon belül már nem szeretne váltani, külföldön viszont még kipróbálná magát. (M4 Sport)