Fotó: Youtube

6,5 év után megtört Bajner gólcsendje: Fejjel mentett pontot csapatának a debütálásán - videó

Hatalmas ünneplés vette kezdetét a magyar csatár gólja után.
Nyikes Zoltán 2024. október 28., hétfő 14:06
Szerző: Nyikes Zoltán 2024. október 28., hétfő 14:06

Tíz nappal ezelőtt vált hivatalossá, hogy a görög negyedosztályú PAE Episkopi csapatához igazolt a korábbi utánpótlás-válogatott támadó, Bajner Bálint, aki az előző idényben még az NB II-es Haladás játékosa volt, de ott egy percet nem játszott. A 33 éves csatár bemutatkozására az előző hétvégén került sor, a Doxa Platane elleni hazai bajnokin, amikor is a 63. percben lépett pályára, 0-1-es állásnál, sőt, csapata emberhátrányban is volt.

Az egyenlítő gólt pedig végül éppen Bajner szerezte, aki egy szögletet követően fejelt a kapuba a 86. percben. A hátralévő időben az Episkopiból újabb játékost állítottak ki, így kilenc emberrel fejezte be a találkozót Bajner csapata, újabb gól azonban már nem született - írja a klubhonlap.

A magyar játékos elképesztően hosszú ideje nem szerzett gólt tétmeccsen, ezt megelőzően 2018.04.03-án, azaz 2398 napja, 6,5 éve talált be - igaz, ebben az időszakban volt egy hároméves periódus, amikor nem is volt csapata - a Borussia Dortmund II támadójaként az SV Rödinghausen elleni találkozón.

Bajner gólja

Komoly csapás a Vasasnak: Pintér gólvágója hosszabb időre kiesett - itt a bejelentés
Részleges szakadást diagnosztizáltak Tóth Milán vádlijában, regenerációja 4-6 hetet vesz igénybe.

Kerkez aligha lesz a Chelsea vagy az MU játékosa
Fabrizio Romano szerint a Chelsea jelenleg nem akarja, a Manchester United pedig túl drágának tartja őt.
Máté Csaba
Eldőlt a sorsa a DVSC nyeretlen vezetőedzőjének - itt a hivatalos bejelentés.
Máté Csaba jövője kérdéses
Elképzelhető, hogy még a DVSC keddi, Mezőkövesd elleni Magyar Kupa-mérkőzése előtt leül az edző és a vezetőség, hogy beszéljenek a tréner jövőjéről.