Fotó: dvsc.hu

A Loki edzője őszinte volt a győri győzelem után: "A 3-0 talán nem reális a játék képe alapján" - értékelések

Így látták a szakvezetők a pénteki ETO-DVSC bajnokit (0-3) az OTP Bank Liga 2. fordulójában. Edzői értékelések.
Csakfoci.hu 2024. augusztus 2., péntek 22:23
Szerző: Csakfoci.hu 2024. augusztus 2., péntek 22:23

ETO FC GYŐR - DVSC 0-3

Bővebben a mérkőzésről itt!

Borbély Balázs (ETO): - Nem játszottunk rosszul, amit elterveztünk, megvalósult az első félidőben, 3-4 helyzetünk is volt. De ez a különbség a két csapat között, mi 18 lövésből nem lőttünk gólt, a DVSC 4 kaput eltalált kísérletéből 3 gólt szerzett. (eto.hu)

Srdjan Blagojevic (DVSC): - Boldog vagyok, mindig jó győzelemmel kezdeni a szezont, ez önbizalmat adhat. Szeretnék gratulálni a játékosoknak.

A 3-0-ás végeredmény talán nem reális a játék képe alapján, nem volt ez könnyű siker. Az első félidő második felében a Győrnek megvoltak a helyzetei, azonban szünet után a labdabirtoklással újra dominálni tudtunk.

Úgy gondolom, hogy Brandon Domingues gólja döntötte el a mérkőzést. Mentálisan mindig megterhelő a szezonkezdet, így elégedett lehetek a győzelemmel. (dvsc.hu)

NB I: Brazil középpályás lehet a DVSC következő erősítése, már csak az orvosi van hátra
Kazahsztánból érkezik a Lokihoz Victor Braga, akinél ha minden rendben lesz az orvosi vizsgálatokon, aláírja új szerződését a magyar csapatnál.
Komárominak magyar kérője is volt
A Puskás Akadémiától a Mariborhoz klubrekordot jelentő összegért szerződő Komáromi Györgynek "volt egy rendkívüli ajánlata" itthonról, de a PAFC nem akarta erősíteni egyik riválisát. (Nemzeti Sport)
Dragan Vukmir
Vukmir újra kispadot kapott
Dragan Vukmir vette át a szerb másodosztályú Radnički Sremska Mitrovica vezetőedzői posztját.
Sallai Roland
Sallai Roland klubot váltott, a magyar válogatott támadó a Galatasaray együtteséhez igazolt a Freiburgtól.