Ferenczi János (jobbra) nagy csatát vívott a VAR-ral. Fotó: facebook.com/kecskemetite

A Loki-védő külön meccse a VAR-ral: Előbb elvették a gólját, majd kiállították - videó

Ferenczi János pár perc alatt kétszer is a VAR "útjába" került; előbb elvették a Loki-védő gólját, majd kiálították.
Póczik Dávid 2024. augusztus 10., szombat 9:14
Szerző: Póczik Dávid 2024. augusztus 10., szombat 9:14

Mint ismert, az NB I 3. fordulójának pénteki nyitómérkőzésén Kecskemét-Debrecen (1-1) összecsapást rendeztek, a találkozón Domingues és Vágó pazar gólja után alakult ki a pontosztozkodás.

Volt azonban egy másik "párharc" is a mérkőzés folyamán, ez pedig a debreceni balhátvéd Ferenczi János, és a VAR között alakult ki. Történt ugyanis, hogy az 55. percben egy szöglet után Ferenczi remek mozdulattal bevette a KTE kapuját, azonban a VAR szabálytalanságot látott középen az akció során, így végül érvénytelenítették a Loki-védő gólját.

Mindössze pár perccel később ismét Ferenczi került a középpontba, a 33 éves játékos hátulról lépett oda Májernek a saját 16-osa körül, amiért a játékvezető - ismét némi VAR-vizsgálat után - kiállította.

Ferenczi érvénytelenített gólja, majd kiállítása:

Szabó: "Nagy fölényben, jó szellemiségben játszottunk; Blagojevic: "Nem mi voltunk a főszereplők a pályán" - edzői értékelések
Az NB I 3. fordulójának nyitómérkőzésén Kecskemét-Debrecen (1-1) összecsapást rendeztek - így értékelték a látottakat a vezetőedzők.