A kép illusztráció!

A magyar focicsapat a kapusa lagzijából érkezett a meccsre és pontot is szerzett: "Ma Lagzi Lajcsi, de még a muslica is gólt rúgott"

Óriási történet a megyei foci világából.
Csakfoci.hu 2024. október 21., hétfő 18:41
Szerző: Csakfoci.hu 2024. október 21., hétfő 18:41

A Békés vármegyei II. osztály Déli csoportjának 9.fordulójában rendezték meg a Lökösháza-Tótkomlós bajnokit vasárnap (14:30-tól), bár a vendégek szerették volna, ha a találkozót elhalasztják, mivel kapusuknak az előző napon volt a lakodalma.

Ám az ellenfél ebbe nem ment bele, így a mérkőzést lejátszották, ám az előzmények ismeretében meglepő módon az alighanem kissé "törődött" Tótkomlós nem kapott ki, 2-2 lett a vége. A két település egyébként mintegy 50 kilométerre található egymástól.

"Mivel ellenfelünk nem ment bele a halasztásba kapusunk lakodalmából utaztunk Lőkösházára,ahonnan értékes ponttal tértünk haza!" - írta a tótkomlósiak Facebook-oldala, majd Jámbor József csapatkapitány is kommentálta a történteket, a humort sem nélkülözve...

Ellenfelünk sportszerűen nem ment bele a halasztásba! Így hát a lakodalomból érkeztünk.Egy megnyert mérkőzést hoztunk ki döntetlenre. Ma Lagzi Lajcsi, de még a muslica is gólt rúgott! Sok boldogságot Aszti!

- üzent a kapitány.

A találkozón a négy gól mellett két piros lapot is láthattak a nézők, előbb, a 31. percben a hazaiak, majd az 59. percben a vendégek fogyatkoztak meg.