Fotó: M4 Sport/ Képernyőfotó

A sírással küszködő Vasas-játékos nagyon keményet nyilatkozott Pintér újabb veresége után - videó

Drámai nyilatkozatot tett a Vasas-Mezőkövesd (1-2) NB II-es bajnoki után a hazaiak középpályása, Urblík József.
Póczik Dávid 2024. szeptember 30., hétfő 22:32
Szerző: Póczik Dávid 2024. szeptember 30., hétfő 22:32

Mint ismert, a Vasas 2-1-re kikapott az NB II 8. fordulójának hétfő esti mérkőzésén a Mezőkövesdtől, így továbbra sincs meg Pintér Attila első győzelme az angyalföldiek kispadján.

A lefújást követően drámai nyilatkozatot adott az M4 Sportnak a Vasas gólszerzője, Urblík József.

- Semmivel nem játszottunk rosszabbul, mint az ellenfél, ők csak védekeztek, mi pedig hátul hibáztunk. Elképesztő, hogy két ilyen gólt kaptunk... Visszaálltak védekezni, és a mi hibáinkra vártak, mi pedig ilyen csapat vagyunk, hogy ezt felkínáljuk. A 8. és a 45. percben kaptuk a gólokat, nyilván nehéz ebből felállni, a második félidőt jól lehoztuk, a korai gól után azt hittem, megfordítjuk.

De nincs meg az a minőség, hogy fel tudjunk bontani egy ilyen védelmet. Ha 10 emberből ketten tudnak kitalálni valamit, az édeskevés. NB II-es játékosok vagyunk, és nem akarok senkit megbántani, de ha nincs minőség, legalább lenne akarat, de hogy egyik sincs, az felháborító. Gyengék vagyunk.

A riporter ezután megkérdezte, mi hozhat változást a jövőben.

Lehet, ha 3-4 embert elküldenek...

- zárta a szavait a könnyeivel küszködő Urblík.

Lipcsei totál kiborult a szezon egyik legnagyobb bírói bakiján: "Játékos- és edzői pályafutásom során sem láttam még ilyen 11-est" - videón a jelenet
Lipcsei Péter nem akart hinni a szemének, amikor befújták ellenük a tizenegyest, még a félidőben sem tudta megnyugtatni a játékosait.
Magyar kapus igazolt külföldre
Bánfalvi Dániel
A Vasas-nevelésű, legutóbb az NB III-as Komáromban védő Bánfalvi Dániel a német ötödosztályú BSV Rehden együtteséhez igazolt.
Ki lesz az új edző?
Feczkó Tamás távozása óta több edzővel is tárgyalt a Kisvárda, de egyelőre senkivel nem született megállapodás.